Служба автомобільних доріг
у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » Володимир Омелян відвідав Прикарпаття.

Володимир Омелян відвідав Прикарпаття.

Сьогодні із робочою поїздкою на Івано-Франківщину завітав міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Разом із головою облдержадміністрації Олегом Гончаруком та начальником Служби автодоріг Василем Буджаком міністр оглянув хід будівництва мосту на автомобільній дорозі Н-10 Стрий – Мамалига.

За словами Володимира Омеляна, для того щоб мати якісні дороги, потрібно виробити правильну систему прийняття рішень щодо виділення коштів.

Також міністр окреслив план дій на 2017 рік. Зокрема, йшлося про окрему програму фінансування ремонту мостів.

«В цьому році маємо в планах відбудувати 80 мостів по Україні, серед яких три на Прикарпатті, проте, можливо, їхня кількість досягне п’яти», – додав Володимир Омелян.

Опісля він розповів про систему незалежного моніторингу якості виконання ремонтних робіт, який фінансується урядом Британії, та додав, що Івано-Франківщина посідає одне з провідних місць у цьому рейтингу.

«Ситуація з якістю доріг є складною на всій території України, проте, ми сподіваємося, що маючи дорожній фонд, протягом чотирьох – п’яти років суттєво відбудуємо мережу автошляхів. Наразі на ремонт доріг Прикарпаття виділено 260 мільйонів, проте до кінця року ця цифра зросте до півтори мільярда гривень» – акцентував Володимир Омелян.

 

 

Прес-служба САД.