Служба автомобільних доріг
у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » Учасникам дорожнього руху - чисті дороги.

Учасникам дорожнього руху - чисті дороги.

 З настанням сприятливих погодних умов та у зв’язку з наближенням Великодніх свят дорожники Прикарпаття приступили до ліквідації ямковості на дорогах державного значення. Паралельно ведуться роботи по прибиранню смуг відведення автомобільних доріг від залишків підсипочних протиожеледних матеріалів, побутового сміття, дорожнього змету, поламаних вітрами гілок дерев і т.п.

 Зазначені роботи  проводяться підрядним організаціями Служби автомобільних доріг в області – філіями ДП “Івано-Франківський облавтодор” та ТзОВ  “ПБС”, які згідно укладених договорів здійснюють експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування області.

Зокрема, на даний час прибрано смуги відведення наступних доріг :

  • М-12 Стрий - Кіровоград - Знам’янка (ч/з Вінницю);              
  • Н-09 Мукачеве – Рахів – Богородчани – Івано-Франківськ – Рогатин – Бібрка –Львів;                     
  • Н-10 Стрий  -  Івано - Франківськ – Чернівці – Мамалига (на Кишинів),  в тому числі під’їзди до м. Івано-Франківська та м. Тисмениці;                                         
  • Н-18 Івано-Франківськ - Бучач – Тернопіль;
  • Т -14-17 Куровичі – Рогатин;
  • Т -09-06 Івано-Франківськ – Надвірна.

        Одночасно, Служба автомобільних доріг в області, звертається до всіх учасників дорожнього руху з проханням - не засмічувати узбіччя та смуги відведення автомобільних доріг і пам’ятати, що чисто не там де прибирають, а там де не смітять.