Служба автомобільних доріг
у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » На Прикарпатті стартує кампанія із безпеки дорожнього руху «Віч-на-віч»

На Прикарпатті стартує кампанія із безпеки дорожнього руху «Віч-на-віч»

Івано-Франківщина ввійшла до числа шести областей, де з 14 вересня стартує кампанія з безпеки дорожнього руху. Цього року для її реалізації держава спрямовує 92 млн грн. За статистикою, найбільша кількість дорожньо-транспортних пригод трапляється через перевищення швидкості, водіння під впливом алкогольного чи наркотичного сп’яніння та відсутності утримуючих систем.

«Така сума є надзвичайно великим ресурсом для нашої області,  – зазначила перший заступник голови Івано-Франківської ОДА Марія Савка. – За виділені кошти планується встановити 29 нових світлофорів, освітити пішохідні переходи та небезпечні ділянки доріг. Це, на мою думку, дасть суттєвий результат як в упередженні, так і в запобіганні виникненню надзвичайних ситуацій на дорогах».

Основний заклик інформаційної кампанії звучить як «Зважай!». Відповідно, з просвітницькою метою знято відеоролики та створено плакати, які застерігають дотримуватися правил дорожнього руху, щоб уберегти себе, своїх рідних та інших учасників дорожнього руху.